Tas ir jēga, lai kredītu apdrošināšanai

● 11. 06. 2014

Visiem tiem, kas pieteikušies aizdevumu, viņi zina situāciju. Praktiski jebkuru aizdevumu, jumsbankas kredītspeciālists vai uzņēmuma darbinieks cenšas ieteikumu " piespiest " apdrošināšana. Tas nav svarīgi, vai tas irpatēriņa kredīts, hipotēku vai kredītkarti. Kredītu apdrošināšana irfinanšu uzņēmums ir ļoti ienesīgs bizness. No otras puses, jāatzīmē, ka tā ir arīlīdzeklis, lai samazinātu risku, jums nebūs spējīgi atmaksāt aizdevumu nākotnē. Tomēr daudzi klienti ir grūti atbrīvoties no ticības, ka kredīta apdrošināšana ir nekas vairāk kā mestdaži simti vai tūkstoši eiro katru mēnesi.

Dažos gadījumoskredīta apdrošināšanas jēga, un, kad tas ir patiešāmnaudas izšķiešana.

Pirmkārt, tas ir nepieciešams, lai apskatīt to, kas patiesībā kredīta apdrošināšanas piedāvājumu. Mēs varam teikt, kapakāpe segumu, ir trīs veidu kredīta apdrošināšanu: nāve, pastāvīga invaliditāte, nāves gadījumā, neatgriezenisku invaliditāti un darba nespējas un Trešais veids ir jau minētie posteņi paplašināta ar darba vietu zaudējumu. Neviens nevar uzlikt jebkāda veida apdrošināšanu,izvēle ir pilnībā atkarīgs no jums. Galīgā izvēle būtu pilnībā izmantojami jūsu labā.

Jakredīta apdrošināšanas polise domā?

Tiešām ir vērts domāt par kredītu apdrošināšanu, ja jums ir jūsu apkārtnē vai starp tuviem radiniekiem, kāds, kas ir ļoti atkarīga no jūsu ienākumiem (attiecībā uz, piemēram, laulātā un apgādībā ir bērns), un ar kuru tiek īstenota jebkura traģisks vai neparedzēts notikums (nāvi, ievainojumu, darba zaudēšana) izraisīja burtiski eksistenciālas problēmas. Kredīta apdrošināšanas nepieciešamība ir pastiprināta ar to, ka šīs problēmas ir sarežģītas, jo trūkst finanšu rezerves, no kurām būtu iespējams atmaksāt aizdevumu.

Kas kredītu apdrošināšanu izvēlēties?

Kad viņš minētos riskus, būtu labi, pat izklaidēt jautājumu par kāda veida kredīta apdrošināšanu izvēlēties. Atbilde būs daudz ietekmē tas, ka jums ir līgums, dzīvības apdrošināšanu un ko negaidītu notikumu segs šo produktu.

Kas citiem vārdiem nozīmē, ka, ja jūsu dzīvības apdrošināšana "līgumā ", lai segtu risku, nāves vai neatgriezenisku invaliditāti, taču tas neietver slimības atvaļinājums vai ir vajadzīgās vajadzīga, lai segtu neesamību ienākumu likumības strādāt finanšu noteikumus, lai nopietni apsvērt kredītapdrošināšanu variants, kas ir pārklāti ar negatīvām sekām, ko izraisa invaliditāti. Ja rodas šīs nepatīkamās apstākļi, lai jūs atmaksāt kredītu apdrošināšanu.

Ja jums ir jūsu dzīvības apdrošināšana, kas sedz visus riskus vai apsver atbilstošas summas attiecībā uz jauniem aizdevumiem uz horizonta organizē dzīvības apdrošināšanu, mēģinu domāt par summu, jums būs jāmaksā par produktu katru mēnesi. Cena par visiem riskiem, var būt jūsu pašreizējo un uzskatīja augstāka nekā kredīta dzīvības apdrošināšanu, un noteikti ir vērts izvēlēties lētāku variantu. Tas jo īpaši attiecas uz hipotekārajiem kredītiem, uz kuru cilvēki bieži vien sarunas pat " parastu " dzīvības apdrošināšana, kas daudzos gadījumos viņi maksā vairāk, nekā tas būtu par kredīta apdrošināšanu. Un ticiet man, dažreiz tas ir iespējams ietaupīt līdz pat vairākiem simtiem eiro mēnesī (atkarībā no atsevišķiem finanšu produktiem un to lietošanas nosacījumiem) .

Tas var būt nevajadzīgi kredīta apdrošināšanu?

Protams, iepriekš rakstīts liecina, ka jums kredītu apdrošināšanu, var nebūt ieinteresēti, ja Jums ir iespēja par nelielu monētu, lai segtu dažādus riskus citur (cita veida drošinātājs). Tāda pati situācija rodas, ja jūs vēlaties aizņemties salīdzinoši maz naudas, un jums ir iespēja maksāt šo summu katru mēnesi, un tajā laikā jebkura darba nespējas vai, ja jūs zaudējat savu darbu. Kredīta nodrošinājums nav nepieciešams, ja vien jūs iepazīstināt ar ienākumu zudumu maksāt visu aizdevumu uzreiz - piemēram, tādā gadījumā būs situācijas, kad jūs galu galā sasaistīšanu sešu gadu periodu ar ietaupījumiem, un jums ir nauda, ieskaitot valsts atbalstu, kas pieejama visu laiku.

Kā ietaupīt uz kredītu apdrošināšanu?

Ja Jūs slēgsiet kredītu apdrošināšanu, jums noteikti noderēs praksē pierādīts veids, kā ietaupīt. Faktiskais kredītu apdrošināšana ir ļoti bieži ir pārāk lielas, un tas tiek darīts galvenokārt par kredītkartēm. Produkta laikā esat apdrošinājies, tāpēc pie ievērojami lielāku summu, nekā nepieciešams, un loģiski ir arīcenu pieaugums. Kā jūs rīkoties, jums nav jāmaksā nevajadzīgu naudu.

Pieprasīt personai, kas jūs vēlaties, lai aizvērtu kredīta apdrošināšanu, kas jūsu produkts " pūles ", lai pasākums, ti, summu, kuru vēlaties, lai tiešām veikt apdrošināšanu, un nav kaut kāds no galda aprēķinātā daži statistikas dati. Daudzi piemēri no prakses liecina, ka šādā veidā ir iespējams ietaupīt līdz pat 30 procentiem no apdrošināšanas. Tomēr šī pieeja var izmantot gan pirms līguma parakstīšanas un ilgumu politikas laikā. Vienkārši piezvanīt uz klientu apkalpošanas līniju uzņēmumam, kas jums ir noslēgts līgums produktu un paziņot par savu nodomu izbeigt kredīta apdrošināšanu. Darbinieks, no otras puses, tālrunis, protams, cenšas saglabāt klientu bieži piedāvā ievērojamas atlaides, vienlaikus saglabājot apdrošinājuma summu un apjomu no riskiem.