Tas ir labāk maksāt nomas vai finansētu savu mājokli

● 11. 06. 2014

Jūs stāvēt pirms jautājuma par to, vai tas ir labāk dzīvot īrētā dzīvoklī, vai pašu mājokļu finansēšanai? Noteiktipareizā atbilde ikvienam tur. Ļaujiet taču abi varianti nodrošinās labāku spriest par sevi ko tieši būs labāk par jums.

Pašu mājās vai īrēt?

Dzīvo savā dzīvoklī vai mājā, ir daudzas priekšrocības. Nozīme ir, kā jūs izmantot šo mājokli. Ja jums ir pietiekami daudz naudas, lai viņam, dzīvo savu vienmēr ir labāka. Jums nebūs jāmaksā īre.

Un ko tad, ja jums nav sava mājokļa, un jums būtu izņemt hipotēku vai būvniecības kredītu? Šodien,ikmēneša atmaksa hipotekārā kredīta, bieži (bet ne vienmēr un visos reģionos), kā augsta kā īres cenas. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi cilvēki izvēlas savu mājokli, kas dod viņiem lielāku drošības sajūtu.

Kāpēc cilvēki baidās hipotekāro kredītu?

Cilvēki bieži vien baidās ņemt hipotekāro kredītu ar to, ka viņiem ir bažas par to, kāda būssituācija nākotnē, varbūt 10, 20 vai 30 gadiem. Protams, tas ir gudrs, lai pieeju hipotēku piesardzīgi. No otras puses, nav baidīt lielu nenoteiktību un ka jūsu hipotēkas maksājumu mainīs visu, ka daudz. Daudz lielākas izmaiņas, iespējams, gaida cenu nomas īpašums. Tas var būt daudz lielāks, bet tā var arī ievērojami samazināts. Tas ir atkarīgs no tā, kosituācija nekustamo īpašumu tirgū.

U, kam pieder mājas ar hipotēku biedē cilvēkus, un ka tie rada ilgtermiņa saistības, un, ja viņi nav jāmaksā,banka veiks viņiem jumts virs galvas. Bet tas irtāds pats risks, kā tad, ja jums nav jāmaksā īre. Arī jūs nekad ļaujiet viņiem dzīvot bez.

Priekšrocība iriespēja īrēt atvieglotu pāreju uz lētāku (varbūt mazāk), dzīvokļu un pat tik problēmas ar maksāt lielas summas.

Vai jūs ieguldīt savu

Liela priekšrocība, kam pieder mājas iegādāties, izmantojot hipotēku, ir, ka jūs maksājat viņam atpakaļ, tas būs jūsu īpašumu. Jums būs pie sirmam vecumam un nodrošināt mājokli, ka neviens ņem, cita starpā, jums nekas atsaukties radiniekus.

Privātais mājoklis var arī atjaunot un pārveidot, lai jūsu patikas. Labāk sasniegt mājās, kas atbilstu visiem. Jums nav arī jāuztraucas, kasaimnieks nevar pagarināt līgumu.

Un kādi ir ieguvumi no īres?

Ja jūs vēlaties, lai saglabātu elastību, kas ļauj jums, lai pārvietotos, teiksim, par darbu, tā būs labāk, lai jūs varētu īrēt. Noslēgt līgumu par pastāvīgu vai pagaidu (mazāk laika) un viegli, bez lielas komplikācijas īstermiņā kustas.

Ja jūs dzīvojat īrētā dzīvoklī, jums nav, lai risinātu ar īpašuma uzturēšanu. Viss, kas saistīts ar uzturēšanu vai rekonstrukcijai īpašuma jāveic īpašnieks.

Izīrē pret pašu mājās ar hipotēku no ekonomiskā viedokļa

Iepriekš, mums ir izklāstīti priekšrocības un trūkumi, kam pieder mājas ar hipotēku un noma. Mēs neatbildēja, tomēr šķietami vienkāršu jautājumu: Ko parādīs jums galu galā lētāk.

Uz jautājumu par to, kurš variants ir lētāk, mēs nevaram atbildēt. Galīgās izmaksas abu risinājumu ietekmē daudzi faktori. Tie ietver konkrētu laiku, procentu likmes, reģions.

Dažiem tas var būt daudz lielāki hipotekāros maksājumus nekā iznomāt īpašumu. Jums var būt arī konstatēts, kaatmaksas hipotēku nebūs pietiekami daudz naudas, vai arī, ka jūsu banka neapstiprinās hipotēku. Tad nav nekādu problēmu.

Parasti, tas ir šobrīdpar dzīves dārdzības finansiāli izdevīgu nomas summa. Cenas, tomēr var mainīties nākotnē, un, jaīres ievērojami dārgāka, tas būs finansiāli dzīvotspējīgs pašu dzīvokli par hipotēku. Un vēl tur irpriekšrocība noteiktības atsevišķā korpusā, kas ir būtiska, lai daudziem cilvēkiem.