Tas palīdzēs apdrošināšana

● 08. 06. 2014

Mūsdienās, jūs varat paplašināt apdrošināšanu un apdrošināšanu gandrīz neko. Apdrošināšanas uzņēmumi tagad piedāvājam lielu klāstu, ko var apdrošināt. Tas navgadījums mūsdienās viss ir diezgan dārgi elektronika, instrumenti untamlīdzīgi. Bieži vien,tikai pilnīgi neērts kustība patiešām rada lielu kaitējumu. Vai jūsu darba datoru vai klēpjdatoru, jūs varat strādāt no neuzmanīgas atvēršanas aizdomīgas e -pastu, lai iegūtu datoru vīrusu, kas tiks izdzēsti visi datu kopu. Un, ja tā nav pieejama, tad tas noteikti irdzēriens. Un nevis vienu. Ja jums ir dati jāpapildina, tas irmazliet labāk, bet tas, protams, padara to grūtāk strādāt. Bez tam, jums ir odvirovat dators un atbrīvoties to par bīstamu vīrusu.

Darbs var ne tikai sabojāt elektroniku šādā veidā, jūs varat darīt to nejauši likts monitora vai visu mātesplati krīt uz zemes, un var tikt bojātas. Jums, protams, ļoti laimīgs, un nekas ir noticis, bet tie paveicies, lai sasniegtu patiešām maz cilvēku. Kad strādā arī vēlaties izmēģināt tasi kafijas vai tējas. Ja jums ir daudz lietas uz galda, jūs varat viegli apgāzties kafijas vai tējas un visiem kafijas vai tējas visām plūsmām uz datoru, kas pēc tam īssavienojums, un līdz ar to salaužot. Ja jūs strādājat ar kādu no instrumentiem, piemēram, slīpmašīnas, ķēdes zāģi, ripzāģi, uc, arī var viegli notikt, kaneuzmanīga apiešanās var iznīcināt ierīci vai sabojāt to. Neskatoties uz to, ka jūs varat ievainot neuzmanīgas apiešanās. Ja šādi nelaimes gadījumi, kas tad kauns par jums un jums ir jāmaksā par zaudējumiem.

Un tas nav parmaz eiro ir skaidrs. Datoriem un klēpjdatoriem ir dārga lieta šodien un darbarīki, kā arī. Un neviens negrib maksāt šo summu,daudzi cilvēki pat nav nekādu uzkrājumu, kas šajā gadījumā tiek izvilkts no nepieciešamības. Un tāpēc cilvēki ir dažus mēnešus, lai saglabātu un saglabāt un lēnām atmaksāt parādu, ja jums neļauj darba devējam, lai maksāt pa daļām. Darba devējam ir jāpierāda zaudējumus. Tātad neviens nevar mest visu, kas jums ir darījuši. Vairumā gadījumu,pārkāpējs šaubu bojājumus. Darba devējs var vēlēties, lai jūs ne vairāk kā 4,5 reizes jūsu mēneša vidējās bruto darba samaksas. Summa, ko maksā vai nu naudas sodu, vai pa daļām, lai eksplodēt, kuru darba devējs var atskaitīt no mēnešalgas.

Šajā brīdī, jums noteikti būs nepieciešama atbildības apdrošināšanu darbā. Tas ir faktiskisava veida apdrošināšanu, kas palīdzēs jums ar maksājumu vai ar jums pilnībā apmaksāts par zaudējumiem, jums radīt nodarbinātību. Protams,drošinātājs ir labs, un labi uzrakstīts. Piesargāties arī par to, kas ierobežo jūs nosakāt. Tām vajadzētu būt zema, jo tad jums būsatšķirība, kas rodas, maksā pats. Mūsdienu tirgū daudzas apdrošināšanas kompānijas, kas piedāvā dažādas apdrošināšanas varbūt viss, jūs varat iedomāties. Tas, protams, ir apdrošināšanas sabiedrības" cīņa " par klientiem un jaunu klientu, ka viņi izstrādās līgumu ar viņiem apdrošināts. Tāpēc, tā irlaba ideja, lai piedāvātu ložņāt palūrēt par visiem apdrošināšanas uzņēmumiem, un atrast vienu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un jūsu cenu nosacījumus. Jums ir, bet dot sarunās par šādiem apdrošināšanas izslēgšanu no tā, ko jūs patiesībā šāda apdrošināšana sedz, untamlīdzīgi. Tas viss ir aprakstīts šajā rakstā, kurkaitējums radījis nodarbinātības un tādēļ galvenokārt par apdrošināšanas zaudējumu nodarbinātības, spīdēja.

Izņēmumi, kas var rasties no zaudējumu atlīdzināšanu

Visam ir sava lokauts, katrs apdrošināšana. Piemēram, ja jūs apdrošināt pret nelaimes gadījumu un traumu notiek ar jums un jūs esat reibumā alkoholisko dzērienu, tas irlokauts. Šodien, lai gan apdrošināšanas sabiedrībām paciest vienu glāzi vīna, bet viens, kas ir dažas dzērienus viņam un kļūst par viņa traumu,apdrošināšanas maksājums nevar gaidīt pārāk daudz. Papildus alkoholu, tas ir atšķirīgs, atkarībā no apdrošināšanas kompānijas un stāvokli. Pat šeit, ja apdrošināšanas darbā ir daži izņēmumi, kas nepieciešams, lai noskatītos out. Ja jūs bojāt darbā iereibušas vai reibumā, narkotiku apdrošināšanas kompānija neatlīdzinās, un jūs varat aizmirst par jebkuru dalās ar algas. Jūs maksājat zaudējumus pilnā apmērā. Maz lietotā metode mūsdienās ir liekot lietām to sākotnējā stāvoklī. Citi izņēmumi, kas attiecas uz šo bastards ir, piemēram,kaitējumu, ko izraisa izplatīšanās nepatiesu ziņu vai zaudēt lietām. Slēgšana ietekmē arī jums, kad jūs radīt kaitējumu, kodolsprādziena, jūs varētu atrast, tas šķiet nevajadzīgs, bet šie nelaimes gadījumi diemžēl notiek.

Ko tas atbildības apdrošināšana darbu?

Pilns nosaukums darbinieka atbildības apdrošināšanu par zaudējumiem, kas radušies darba devējam. In lajs, tas nozīmē, ka, janelaimes gadījums darbā un nav saskaņā ar lokauts, tadapdrošināšanas sabiedrība pārņem maksāt par kaitējumu jūs un jums nav jāmaksā nauda. Tas atkarīgs no tā, cik augstu jūs esat vienojušies apdrošināšanas un atlīdzību. Tas nozīmē, kapienākums maksāt par kaitējumu jūs uzņemtos apdrošināšanas sabiedrība, ar kuru jums ir apdrošināšanas līgums. Apdrošināšanas sabiedrība piekrīt, kaapdrošināšanas kompānija atmaksās darba devēju par nejaušu bojājumu gadījumā. Šis notikums izraisīja darbinieka vainu un pārkāpjot viņa darba vai dienesta pienākumus. Prasība ir noticis, vienīgi saskaņā ar Darba likumu kodeksu.

Apdrošināšana ar dažādiem nosaukumiem

Mūsdienās apdrošināšana darba piedāvājumi aptuveniduci apdrošināšanas sabiedrībām. Katra apdrošināšanas uzņēmuma nosaukums, kas regulē apdrošināšanasnedaudz, atkarībā no tā, cik tas ir piemērots tiem šeit. Protams, katra apdrošināšanas kompānija piedāvā arī citas apdrošināšanas limiti un citas balvas. Šajā brīdī, tas ir atkarīgs no jums, ko apdrošināšanas sabiedrība izvēlaties. Jums ir arī izvēlēties savu apdrošināšanas limitu. Organizējot ļoti vienkāršā veidā, ka jūs reizināt jūsu ikmēneša bruto ienākumi 4,5 reizes. Tas must ar 4,5 reizes lielāks par darba kodeksu, ja zaudējumu dēļ.

Apdrošināšanas konsultanti iesaka, ka klienti izvēlas sakārtoti drošinātāju piecas reizes to ikmēneša bruto algas. Jums būs izvairīties no iespējamām problēmām, kas iet ar to var savienot. Ja kaut jūsu algas pieaugums ir labs līgums ir jāatjaunina, jo tas joprojām ir noteikts sākotnējā mēneša bruto darba samaksas. Tas, protams, attiecas arī otrādi, jaalgu samazinās, un samazināt savu apdrošināšanu. Maksā jums, jo par pašreizējo algu un nevajadzīgi parakstīties uz drošinātāja.

Līdzdalība

Līdzdalība nozīmē, ka jums ir iesaistīti kopā ar apdrošināšanas sabiedrību par to, ka jūs maksājat par kaitējumu. Katras apdrošināšanas sabiedrības līdzdalība piedāvā dažādi atkarībā no tā, ko jūs izvēlaties. Ir apdrošināšanas kompānijas, ka šī dalība nodrošina vienotu procentuālo atskaitāms par jūsu kaitējumu, un apdrošināšanas sabiedrība, ar kuru jūs pats varat noteikt to, ko iesaistīt jūs vēlaties pats. Tas var būt tikaiprocentuāli, bet daži apdrošināšanas uzņēmumi var piedāvāt Jums arī dalību eiro, piemēram, € 1000, divi tūkstoši eiro untamlīdzīgi. Dalība maksājumu apdrošināšanas gadījumam ir jums, joklients ir svarīgs, un tas nav labi ignorēt un ņemt to viegli. Patiešām,augstākaatskaitāms par jūsu apdrošināšanas atlīdzību, jo mazāk jūs maksājat mēnesī par apdrošināšanu. Bet atkal,summa, kas jums būs jāmaksā, jaapdrošināšanas gadījums palielinās. Tātad, šeit irlēmums atkarīgs no jums, ko jūs izvēlaties, un to, kas ir vislabāk jums unvisvairāk ideāls.

Derīguma nelietojiet viegli

Kā tas ir vārds, ka apdrošināšana nav labi, lai viegli. Pietiek ar to novārtā maz lieta, un tad jums ir lielas problēmas ar maksājumu untamlīdzīgi. Daudzi apdrošināšanas atbildības limiti apdrošināšanas nodarbinātības uz kleitu. Protams, ir apdrošināšanas sabiedrības, kas nav apdrošināti un atbildība uz Eiropu vai vienāds ar visu pasauli. Ja jums nav braukt pa jebkuru darbukomandējumā, un jūs tikai savā izcelsmes valstī, ir skaidrs, ka jums nav nepieciešams apdrošināšanas sabiedrība, kas nav ierobežots. Ja, veicot savu darbu jums vadīt un ārzemēs, es specializējas apdrošināšanu ar savu atbildību par zaudējumiem, ko aptver Eiropu un visu pasauli.

Kas irkaitējums?

Notikumiem, kas var notikt darba vietā, ir vairāki. Protams, ir daži notikumi, kas ir vienino visbiežāk, ka ir darbā diezgan bieži tas kļūstdaudz cilvēku. Tā kā nelaimes gadījumu, ko izraisa uzņēmuma automašīnu, biroja iekārtu bojājumu, lūzumu, nepareiza apstrādes ierīci. Ir arī divu veidu apdrošināšanu. Pirmais variants var attiekties, cita starpā zaudējumiem ietver arī segumu bojājumu braukšanas devēju. Otrais variants neattiecas uz šo risku. Tas atkal ir atkarīgs no jums, ko jūs izvēlaties iespēju. Ja jūs regulāri braukt ar uzņēmuma automašīnu, apdrošināšana irpirmais variants. Jūs nekad zināt, kas var notikt ar pārliecību, ir galu galā noteiktību.