Taupīšanas un investīciju pasaulē. Tas nāk kopā

● 08. 06. 2014

Glābtpasauli, irsapnis daudziem cilvēkiem. Parasti jums, bet jums ir jāatzīst, kavisa pasaule nevar saglabāt. Tas vienkārši nestrādās. Atrisināt visas problēmas, kas nomoka cilvēci un kas nomoka pasauli, tas neatrisina nevienu. Lai mainītu pasauli, tie vispirms jāmaina cilvēki, kas tur dzīvo un kam tas patīk " sagrauj ". Īsāk sakot, nav jārūpējas par viņu diezgan labi, un daudzi pat apzināti nodara kaitējumu pasauli. Tie atstāj papīra gabaliem izmet ārā, nav jāuztraucas par atkritumu šķirošanu nevēlas kādreiz dzirdēt par kādu ekoloģiju un vides aizsardzību. Es parasti saku, man tas nav svarīgi, viena papīra, vienu plastmasas pudeli.

Nu tas ir kaut kas, viņš saka daudzi cilvēki, un tas, protams, netikai viens cilindrs vai vienā dokumentā, unpasaule cieš. Turklāttrešās pasaules valsti, slimības, badu, analfabētisms, utt, tas viss nespēs glābt viens cilvēks, tā nevar saglabāt. Tomēr, ja jūs veicināt kaut koglābt pasauli, jūs jūtaties labāk, un jums justies labi par to, ka tādā veidā palīdzot pasaules un planētas. Pasaules glābšana var būt atšķirīga. Piemēram, šķirot atkritumus nav apnikt ar kaut ko uz zemes, bet konteineros, dažkārt finansiāli palīdzēt Āfrikas tautu untamlīdzīgi. Jums nav nepieciešams, lai nosūtītu tūkstošiem, tikai nopirkt lelli, kas veicina laba lieta. Es neliela palīdzība ir palīdzība, un tas, ko, šķiet, piemēram, pietiekami, citiem tas nozīmē daudz.

Pasaulē ieguldījumus var arī ieguldīt un glābt pasauli. Sociāli atbildīgi ieguldījumi irtermins, ka daudzi cilvēki nevar zināt. Bet ir investori, kuri ir iesaistīti šajā nozarē jau vairākus gadus. Pēdējos gados,jēdziens ir kļuvis par sociāli atbildīgu ieguldot diezganhit. Lielākā daļa investoru šobrīd vēlas investēt ar kādu skaidru sirdsapziņu. SRI,sociāli atbildīgu ieguldījumu rada īpašu ieguldījumu stratēģiju. Šajā stratēģijā, investori meklē gan tā ieguldījumu un portfeļa ieguldījumiem, un citi kritēriji, piemēram, sociālo attiecību, cilvēktiesību, vides tīrību untamlīdzīgi. Tas irdiezgan plašs jēdziens, lai mēs varētu iekļaut to kaut ko, kas palīdzēs pasauli. Jums ir pasaules investīciju, no kuriem izvēlēties, vai jūs atbalstītu ieguldījumus alkoholu, cigaretēm, azartspēlēm, lai kaut ko, kas piesārņo apkārtējo vidi. Jūs varat investēt uzņēmumā ar saviem klientiem, ir agresīva kreditēšanas praksi, investīcijas ieroču rūpniecību, untamlīdzīgi.

Zemapziņas prātā, kasociāli atbildīgs ieguldot ir, sāka veidoties ap karu Vjetnamā. Kā jēdziens tirgū, bet ieņem tikai neilgu laiku. Laikā Vjetnamas kara, tur bija daži investori, kuri atteicās uzticēt savus līdzekļus, lai uzņēmumiem un uzņēmumiem, kas atbalstīja karu. Viņi pat tie uzņēmumi, kas pelna to, kas, protams, daži investori nepatika ne, un tajā brīdī, kad viņš sāk lūkas sociāli atbildīgu ieguldījumu. Sociāli atbildīga ieguldot joprojām izplatās un izplatās un kļūst arvien vairāk investoru, kuri sāk domāt šādā veidā. Pasaulei un cilvēkiem, tas nav nekas, bet laba. Man patīk, ka jūs faktiski var palīdzēt planētu,pasaule un cilvēki var būt laba sajūta, ka jums ir veicinājuši kaut ko glābt pasauli, un šī sajūta ir tā vērts. Daudzi varētu jautāt. Var ieguldīt un aizsargāt pasauli? Tas iet kopā? Tas noteikti ir, un šajā rakstā jūs atradīsiet dažus padomus, kas var palīdzēt jums ieguldīt un glābt pasauli, var ievērojami palīdzēt.

1. Sociāli atbildīgu ieguldījumu

Iepriekš minēto, mēs sociāli atbildīga ieguldot tik maz, bet par šo tēmu, kas var teikt vai rakstīt daudz. Mēģināt atrast grāmatās, profesionālajos žurnālos vai internetā šo tēmu un uzzināt daudz vairāk informācijas un interesantu informāciju. Kā šis jēdziens bija izstrādāt, kā tā darbojas, untamlīdzīgi. Jūs atradīsiet šīs publikācijas arī to, ko investīciju instrumentiem jums izvēlēties, ja jūs vēlaties, lai sociāli atbildīgi investīcijām, kas, protams, palīdzēs jums, un padarīt jūsu darbu vieglāku. Ja tu runā labā angļu valodā un spēj lasīt dažus rakstus angļu valodā, un es saprotu tos, sasmalcina arī ārzemju vietnēs. Tas arī dod jums daudz vērtīgu padomu un informāciju.

2. Rindā no jūsu investīciju konsultants

Sociāli atbildīga ieguldot irļoti individuāla lieta. Tāpēc šobrīd nav iespējams sniegt savu viedokli, neviens jums nevar uzspiest savu viedokli. Pat tā, lai jūsu nākotnes investīcijas, var saņemt konsultāciju par savu investīciju speciālistu. Investīciju profesionāļi, kas atgādinās jums par uzņēmumu, kas ir labi, lai izvairītos, ja jūs vēlaties, lai rīkoties sociāli atbildīgi. Piemēram, jūs varat sazināties ar uzņēmumu vai jebkuru uzņēmumu, kas pašlaik nodarbojas ar sociāli atbildīgā ieguldījumus. Tā var arī dot jums sazināties ar kādu, kurš pašlaik nodarbojas ar SAI un darot sniegs jums vērtīgu informāciju, kas var būt labs un noderīgs. Protams, nav jābūt uzmanīgiem, vienmēr šo padomu, lietojiet to kā vērtīgu, bet vienmēr Lemt par sevi un savu viedokli.

3. Ko meklēt?

Šodien irpar ieguldījumu iespējām. Tas ir labi, lai kārtīgi pārbaudītu visu. Pirms jūs meklēt investīcijas sevi, teiksim, un definēt, ko viņi domā ar sociāli atbildīgu ieguldot iedomāties. Dažiem tas var nozīmēt, lai atturētu no spēlēm, atturēt alkoholu, cigaretes attur, nevis lai atbalstītu ieroču rūpniecību, nevis lai atbalstītu tos, kas aizstāv cilvēktiesības untamlīdzīgi. Es labprātāk vēlas, lai veicinātu ekoloģiskos aspektus investīciju untamlīdzīgi. Izvēlēties sev, ko jūs vēlaties, un to, kas ir labākais jums, ko jūs vēlaties, lai atbalstītu un to, ko jūs vēlaties, lai palīdzētu. Tikai tad sākt ieguldīt, meklējot piemērotu un atbildīgu ieguldījumu.

4. Kopienas ieguldījumu parādzīmes

Amerikas Savienotajās Valstīs, viņi var būt valsts reģistrētas ieguldījumu viegli dažādot (sadrumstalo, dažādot, paplašināt skaitu), un tāpēc to var nopirkt pat mazos investorus. Tas ir tāpat kā klasiskā līdzekļiem. Šie ieguldījumi tieši piedāvā Calvert Foundation. Protams, šīs investīcijas nāk arī saņemt palīdzību izvēlēto brokeri. Protams, tas nav katru brokeris, tas ir tikainedaudz. Ar šādiem ieguldījumiem var iegūt.

5. Izvēle? Identificēt vairāk informācijas un vairāk stuff

Ja jūs izvēlaties, lai izvēlētos savu ieguldījumu, kas novērš ar jums un jūsu idejas par palīdzotpasaule irlabs maz kompānija proklepnout. Pārbaudiet mājas lapā sabiedrības vai sabiedrību, kurā jūs ieguldīt. Apskatīt dažādās jomās savu darbu par to, kā tikt galā ar apkārtējo vidi, cik daudz un ko galvenokārt cenšas palīdzēt un dot ieguldījumu, lai palīdzētu šajā jomā, ka jūs vēlaties, lai veicinātu ar uzņēmuma vai uzņēmuma. Galu galā, jums ir ieguldīt savu naudu, pat tad, jauzņēmums vaiuzņēmums var izskatītiesvisvairāk sociālo, tam nav jābūt. Veikt tuvāk apskatīt dažādus projektus,uzņēmums vaiuzņēmums bija viņai. Tikai tad apstiprina, ka patiešām padara naudu pareizajā virzienā, lai jūs un īpaši morālo virzienā.

6. Investīcijas? Viņi ir, lai nopelnītu.

Protams, jūs nedrīkstat aizmirst, ka jūsu investīcijas ir no šejienes, ka esat nopelnījis finansējumu, lai paplašinātu savu portfeli, un jums tas ilgtermiņā var gūt labumu no tā, un jūs varat izdarīt finansējumu. Kaut gan nav svarīgi,sabiedrība, cik labiprezentācija, un nav svarīgi, cik ārēji izpaužas, ne viss ir tā, kā ir teikts. Jums jāatceras, ka jūs ieguldīt savu naudu un pārāk daudz naudas jums labumu, jūs vēlaties tos pavairot. Uzņēmums vai firma var arī būt vislabākajiem nodomiem, bet tu esiinvestors, un jūs vispirms domā par finansēm. Tā, protams, var iet roku rokā ar sociāli atbildīgo investīcijām, bet paturiet prātā jūsu finanses un savu labklājību.