Triku aizdevuma līgumus

● 02. 06. 2014

Varbūt visi jūs kādreiz aizņēmies naudu, un tad, kad viņš nebijatradicionāla aizdevuma, tāpēc pat mazu vai lielu daudzumu, piemēram, no drauga. Bet ar šādiem aizdevumiem nesepisujete jebkurš līgums un tā patieso atgūšana ir tieši proporcionāls spēku šī draudzīgas attiecības. Tas ir atšķirīgas, kad jūs aizņemties naudu no bankas vai iestādes no ārpus banku sektora. Tur jau ir sastādīts līgums un tā iespējamā neatbilstība var novest pie jums bieži nepatīkamas sodus. Pret aizdevumu kā tādu nav daudz ko iebilst, ja jūs ņemt naudu par jēgpilnu lietas (nekustamā īpašuma, dzīvokļu, nepieciešamais aprīkojums uz dzīvokli...), tikai to, kaiepriekšminēto līgumu var kļūt par vienu lielas grūtības. Kurš paņēma kredītu, lai zina, ko viņi runā par. Multi-lapu dokuments, kurā cilvēki bez juridiskās izglītības diez piedzīvojis, lailīgums varētu kļūt nesaprotams un turpmākā aizdevuma iemesls ģimenes traģēdiju. Cik reizespersona paraksta līgumu bez pamatīgi interesē svarīgu informāciju, ko tā satur. Kas tāpēc jākoncentrējas, lai jums nav pārsteigts par negaidītām sekām steigā parakstīja aizdevuma līgumu.

Aizdevējs

Viņš jau uz priekšu nosaka riska līmeni. Sagaida godīgus apstākļus zināmu un izveidoja mūsu tirgus banku sabiedrībām. Kaut arī viņi ne vienmēr var garantēt mazāk grūts par aizdevumiem no nezināmiem un nereti anonīmu tēmām, bet, ja jūs piešķirat kredītu uz fizisku personu, kas jūs zināt, nekas, un jums ir pazīstami ar to, izmantojot reklāmu laikrakstos, un var burtiski pateikt nepatikšanas. Un nav darīt, pat tādā gadījumā, japersona, jūs ieteiktu finanšu konsultantu no drauga. Dažreiz gadās, ka jums būs tikai sabiedrība, kas ir garantēta augstas komisijas. Citiem vārdiem sakot,aizdevumu, jums vajadzētu pieteikties liels uzņēmums ar daudziem darbiniekiem un daudzām filiālēm.

Aizdevums maksa sniegtu

Problēma, vai jūs saņematvēlamo summa attiecas galvenokārt privāto aizdevēju, tāpēc rūpīgi uzmanību. Pretējā gadījumā var gadīties, ka jūs pieteikties uz aizdevumu summu 20000 eiro, bet saņem tikai 15000, ar pārējo maksa par aizdevumu.

Piešķiršanas nosacījumi aizdevumu un tā mērķi

Piesargāties, ja jūs nejauši nav veikt (un nav parakstīt) aizdevumu konkrētiem mērķiem - piemēram, lai samaksātu par renovāciju dzīvokļa. Kad jūs pēc tam izmantot naudu savādāk, lai jūs pamatot noziedzīgu rīcību. Līdzīgs gadījums var rasties, ja jūs līgumu jāiesniedz mērķa iegādi konkrētām precēm vai pakalpojumiem. Tad jums nav naudas vispār, lai saņemtu jums, bet pārdevēji.

Skaits daļām un summa, kas samaksāta

Liels un bieži vien pārdomātais apslēpta problēma irpar daļām skaits un jo īpaši tādēļ, ja jums ir jāsāk maksāt. Nu pārliecināti par datumu pirmās iemaksas, jo tas var paslēpt laikuaizdevumu. Galu galā, jūsu pakalpojumu sniedzējs aizdos mazāk, nekā jūs domājat. Un neaizmirstiet, lai pārbaudītu, vai jums maksā pirmā iemaksa atmaksāt procentus, soda naudas, vai tie ir atmaksāt aizņemto summu. Tad tas var gadīties, ka pēc tam, kad aizdevuma atmaksas jums parādā vairāk, nekā jūs aizņēmusies.

Procenti,gada procentu likme

Saistībā ar apspriestajiem aizdevumugada procentu likme nav nekas cits kā gada procentu likmi. Viņa tiešām ir ļoti svarīga pozīcija, lai novērtētu izmaksas, kas saistītas ar aizdevumu, bet daudz jums pateiks, ka kopējā summa, ko maksājat par visu aizdevumu. Dažreiz tie var būt izdevīga kontingents interese par jebkuru laika periodu, piemēram, jūs maksājat pirmos trīs mēnešus 1 %, kas ir 12 % gadā, un pēc tam 3 % mēnesī, un tas ir vienāds ar gada izmaksām 36 %.

Sankcijas

Atkal nav citas izvēles, bet, lai brīdinātu pret aizdevumiem no nezināmām un nepārbaudītām personām un institūcijām. Tagad tie visbiežāk tiekas ar līgumiem, kas uzbūvēti tā, ka tas ir praktiski neiespējami izpildīt. Tas nenozīmē, ka iespējamie naudas sodi un sankcijas nav jākoncentrējas pat cienījamiem uzņēmumiem, bet tur vismaz var pieņemt, ka tas navdomāts. Un ticiet man,līgumsodsvisu aizdevuma daudz dārgāk.

Tiesnesis

Nē, mums nav īsti runāt par sportu. Pamatīgi noskaidrot, kurš būs tiesnesis personai, ja rodas domstarpības ar jūsu aizdevējs, ja jūs parakstīt kopā ar aizdevuma un šķīrējtiesas klauzulu. Varbūt pat netas, ka gadījumā, ja šķīrējtiesas nedrīkst aizsargā patērētāja precīzi saskaņā ar tiesību aktiem, bet gan to, ka persona var tikt domicils otrā galā valstī, un tā būs jūsu nostāja strīdā diezgan novājināta.

Maksa par īpašu konta pārvaldību, apdrošināšanas izmaksas uc

Katrs aizdevums var kļūt dārgāka par ļoti populāru konta maksas, dažāda veida apdrošināšanu un pārapdrošināšanu, uc Šie un jebkādas papildu izmaksas jāiekļauj katru līgumu - skaidri un saprotami.

Pirmstermiņa izpirkšanu, atsaukšanu, līguma izbeigšanas procesu

Jums noteikti ir jāzina, kas notiek, kad jūs aizpildīt jebkuru iespēju. Tas irobligāts priekšmets, kas ir viens aizdevuma līgums satur. Ja tas tā nav, prom no viņas.

Citi noteikumi

Šis burvju " odstaveček " var iekļaut jebkuru līgumu. Bet piesargāties! Tas bija šeit, ka var noslēpt vienošanās, kas mainīs raksturu visa līguma jūsu rēķina! Ja jums nepatīk kaut ko, tāpēc jādara viss divreiz pirms rushing jāgaida un nav parakstīt kaut ko - lai gan es saprotu, ka daudziem,izredzes tikt iegūta "paketi" naudas ir ļoti vilinoši! Neuzticami pārdevējs push jums pierakstīties uzreiz, steigā un bez iepazīšanās ar ilgtermiņa nosacījumiem. Jā, un pakalpojumu sniedzēji veidā pazīstamu banka uzstās uz jums (kā tas ir, lai tie tirdzniecībai, par kuriem viņi nopelna tikai nupat), bet citādi dos jums pietiekami daudz laika, lai detalizētu zināšanas ne tikai ar grozījumiem, bet ar līgumu.