Veidi banku kontiem

● 08. 06. 2014

Tekošā bankas konta katru normāla pieauguša pilsonis civilizētajā pasaulē. Tā irnepieciešamība, piemēram, mobilo tālruni. Maz gan lielākā daļa no mums var iedomāties, ka bez mobilā tālruņa šodien strādāja. Jā, tas bija agrāk šodien vairs. Norēķinu konts, kā arī. Negatīvie ir tas, ka bankas darbinieki var iegūt detalizētu pārskatu par to, kas jūs, kad un cik daudz naudas viņš nosūtīja, un tāpēc jūsu naudu "valsts noslēpums ". Kas nozīmē, kanaudas jums ir uzņemt nodoklis.

Bankas konti ir vairāk nekā tikaiparastās. Citi specifiku piemēru studentiem un bērniem, pretējā gadījumā tie ir par uzņēmēju un uzņēmumu īpašniekiem. Ja jūs vēlaties ļaut savu naudu augt, tad izvēlieties izņemot norēķinu kontu.

Tekošais konts

Un mēs sākamvisvairāk tradicionāla. Tekošais konts irsava veida nerakstītiem pienākumiem. Piemēram, darba devēji, kuri maksā punktu tikai un vienīgi uz banku kontiem, tādēļ, ja jums nav, jums ir nepieciešams steidzami izveidot. Vai būt apmierināti ar to, ka jūsu nauda tiks pārskaitīta kādam no Jūsu ģimenes locekļiem, un jūs pastāvīgi ir pieteikties par izņemšanu un citiem darījumiem. Ļoti nevajadzīgs un kaitinošas abām pusēm.

Cilvēki, kuri atsakās bankas kontu

Bet tie ir cilvēki, kuriem ir norēķinu personīgo bankas kontu nevēlas izveidot, jo viņi baidās, jo augstas izmaksas. Jā, maksā konta uzturēšanas maksa, kas, iespējams, irmazliet absurdi, bet tas ir svarīgi zināt, kādi pakalpojumi jums ir. Tāpēc varbūt regulārie maksājumi veicat mēnesī. Aprēķināt, cik daudz naudas jums ir tikai viens darījums slīdēšanas. Bez tam, jums ir jāstāv rindā, un cik reizes man iet vairākas reizes, jo rēķini nāk dažādos veidos, un ir dažādas atmaksas termiņu. Mājās, jūs uzkrāties izgriezumus no rēķiniem tā, ka jums vairs nav pārskats par to, kas, kad un cik daudz jums ir jāmaksā.

Visi kopāskatienu

Ka jūs vienkārši personīgo bankas kontu izpaužas atbrīvoties no, jo jums ir visaptverošu pārskatu par visiem maksājumiem uz paziņojumu. Šodien irļoti populārs, un varbūtregulāru interneta banku. Uz jūsu kontā, lai jūs iegūtu divdesmit četras stundas diennaktī, septiņas dienasnedēļā. Samaksāt rēķinus, lai jūs varētu, ja jūs vēlaties, bez garlaicīgs gaida pastā. Arī parasti maksā ārzemju darījumiem, laiaugstu maksu, kas maksā jums vienu slīdēšanas, jums ietaupīt. Jums vienmēr ir ideāls pārskatu par to, cik daudz jūs pavada un kur, ja nepieciešams, jums nav pat veikt naudas karti, ir pietiekama, lai konta uz norēķinu kontu ir saistīts.

Regulārie maksājumi

Papildus komforts jūsu remonta bija pilnīgs, lez izveidoja pastāvīgu rīkojumu saviem maksājumiem. Tas nozīmē, ka, ja jūs maksājat regulāru ikmēneša noteiktu summu, un jūs nevēlaties, lai padomātu par to maksāt, jums ir iespēja izveidot pastāvīgu kārtību. Šajos noteikumos atvaļinājuma samaksu, bez viņas ar to domā.

Cik daudz irkonta vadība

Kā pieteikties konta pārvaldību nav viendabīga, jo cenas, ko nosaka Banka, pamatojoties uz konta un pakalpojumiem tajā ietvertos. Kvalitātes pārbaudes kontu ar interneta banku, kā arī virkni citu kopīgu pakalpojumu un ikmēneša izmaksas 50-150 eiro par parastiem cilvēkiem.

Personiskos kontus Jaunatne

Tā atšķiras ar studentu vai bērnu rēķina. Tie parasti ir balstīta uz to, ka viņu klienti, starp atkarīgo jauniešu un sniedz iespējas bezskaidras naudas darījumos un uzglabāšanas naudas summu, ka viņi nosūta vecākiem vai attiecībā uz algas brigādi. Šie konti parasti ir bez maksas, kā arī, izmantojot dažādas darbības,students var saņemt savā kontā no bankas to skaistu naudas summu.

Tas ir praktiskinorēķinu kontu, bet tā vietā, lai noteiktu parastajam pilsonim, ir paredzēts uzņēmumiem. Ja jūs esatvienīgais tirgotājs esat jau izveidojis personīgo kontu, nevis nepieciešamība izveidot uzņēmuma kontu. Vai tie parasti ir augstāka maksa, lai jūs varētu kļūt pat daži eiro papildus. Kā uzņēmējs, jūs varat izmantot arī savu personīgo kontu un visu naudu un veikt kontroli.

Kadbizness konts maksā

Bet ir situācijas, kad jums ir nepieciešams, noteiktu uzņēmuma kontu. Piemēram, ja jūs plānojat paplašināt ražošanu un ir nepieciešamas jaunas iekārtas un aprīkojumu, kas irjautājums, kā ieguldīt vairākus miljonus reižu, kā arī, pateicoties uzņēmuma kontu, tad jūs varat izmantot īpašas un izdevīgus biznesa aizdevumiem. Tā ir arīatšķirība, vai tu veido ikmēneša "plūsmu caur "pāris miljonus, vai " tikai " desmitiem tūkstošu. Saskaņā ar šiem kontiem izplata arī maziem un vidējiem uzņēmumiem un lielajām korporācijām. Vairāk vairs nenodrošina konkrētu banku.

Krājkonts

Pēdējos gadosļoti populārs bankas produkts, kas jums izveidot pilsoņus vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, šis konts parasti ir bez maksas (pēc būtības, ne gluži, bet ir svarīgi, lai iedzīvotājiem, kas nemaksā par vadību), naudu var sūknē vai otrādi failus jebkurā laikā, jo augstas procentu likmes, tad var pavairot savu naudu labāk nekā Norēķinu konts.

Ko nozīmē un kā tā darbojas

Zināma trūkums var būt, ka jūs nevarat izmantot norēķinu kontu. Parasti ir iespējams noteikt to " tikai" trīs vai pieci braucieni, ti, īpašus kontus, kurnauda iet. Tas navpārliecināts, aizsardzība, ka jūsu nauda tikai, lai jūs nesūtiet kļūda kaut kur citur. Šis konts nav saistīts vai kredītkarti, šajā gadījumā, tāpēc nevar izvēlēties, bet, šķiet, ir saistīta ar norēķinu kontu starpā ir iespējama jebkurā brīdī, lai nosūtītu naudas summu.

Modern box pieaugušajiem

Krājkonts ir tur, lai kapitalizētas saglabāt savu naudu lielāku interesi, nekā jūs saņemsiet uz tekošo kontu. Un tas nav tikai iet par simtiem tūkstošu. Jūtieties brīvi vairākiem tūkstošiem. Ilgāk jūs atstāt to kontā,labāk par jums. Bez tam, šis konts kalpo kā tādā kastē, jo šī nauda ir norēķinu kontu, tāpēc jums nav, ir ne tikai pavadīja. Pateicoties šī gada sākumā, var ietaupīt līdz pat jauku summu apdrošināt pēkšņu finanšu bankrotu.

Termiņnoguldījums

Brīdis jūsu krājkonts pildījumu pilns ar naudu, jums būtu jāapsver izvirzot noguldījumus. Viņu interese ir nedaudz lielāks nekā krājkontu, atkarībā no ilguma un summu, ko viņi piekrīt. Parasti,ir tas, kanauda par depozīta " nevar" rakt, kamēr šāda perioda beigām, pretējā gadījumā viņi zaudē interesi diezgan dramatiski. Tas maksā organizēt, lai cilvēki varētu kādu summu papildus naudu, bet nākamajā reizē vairākus mēnešus vai gadus tas nebūs tik ļoti nepieciešams. Pēc šī laika, viņi var cerēt uz ievērojami palielināt summu. Termiņnoguldījumi tiek piedāvātas gan uz norēķinu kontu, kā arī daļu no krājkonta.

Kredīta konts

Šis konts ir saistīts ar sniegto kredītu. Tas vienmēr piekrita konkrētu summu, un konkrētā laikā. Šis konts tiek izmaksāta norunāto summu, ikmēneša maksājumu, ko tā tika sniegta. Summa ietver procentus, un jebkurā kur maksājuma kavējumu. Šajā kontā atlikums ņem par kopējo summu, kas jāmaksā klientam bankai. Pretī kredīta konts ir, tad noguldījuma konta kredīta atlikumu, tieši pretēji, jaklients aizņemas naudu bankā.

Bezprocentu konts

Abi konti ir ārvalstu kontiem,Loro tiek turēts vietējā valūtā, ārvalstu bankas, Nostro irpašreizējais bankas kontu, kas ir izveidojusi banku iekšzemes bankām ārvalstīs un ārvalstu valūtā. Šie konti tiek bieži izmanto uzņēmumi un uzņēmēji ārvalstu maksājumiem un savienojumiem, pārskaitot naudu, nav tik dārgi, kā parastā darījumā. Tas noteikti ir vērts uzņēmumiem, kas veic darījumus ar ārvalstu piegādātājiem.