Veidi kredītkartes

● 01. 06. 2014

Bieži vien cilvēki jauc jēdzienu maksājumu karti ar kredītkarti, kas ir nedaudz maldinošs -kredītkartes irkredītkartes, bet, kredītkarti " kredītkarte" nevar būt. Kredītkartes, jebkura karte, kas tiek izmantota, lai bezskaidras naudas maksājumu darījumam un kredītkartes pieder govs Kredītkartes, debetkartes un maksājumu kartes.

Vēsture kredītkartes

Pati pirmā kredītkartes pasaulē tika izlaists ASV (protams), telefonu kompānija, un tika izgatavoti no lokšņu metāla. Ļaut to īpašniekiem jāmaksā par tālruņa pakalpojumu un sūtīt faksus. Tas notika 1914. Mazāk nekā četrdesmit gadus vēlāk, tur bija viens ASV banku tirgū ar pareizo kredītkarti, bet izdevniecības bija diezgan dārga, un tā ir apturēta ražošana. Pēc desmit gadiem,ideja nozvejotas citu ASV banku, un ka viņš varēja realizēt ideju, tā ka ir bijusiveiksmīga gan bankām, gan lietotājiem. Neskatoties uz Apvienotās Karalistes kredītkartēm sasniegusi Eiropu. Kur var ātri izplatīties.

Kā jau minēts ievadā, kredītkartes tiek dalīts ar klīringa debeta, kredīta un maksas. Debets irviens, kas piešķir regulāru kontu. Nesēji ne tikai ļauj bezskaidras naudas maksājumus, bet arī izvēlēties no bankomāta. Tas ir tikbūtisks, lai norēķinu kontu, kurāīpašnieks pārvalda savas finanses. Jūs varat izvēlēties tikai to summu, kas ir pieejama kontā, vai pat vairāk, jabanka overdrafts ir noteikts.

Kredītkartes tiek izmantotas arī bezskaidrās naudas maksājumiem, bet izmanto bankas naudu. Karte jums zināmai robežai katru mēnesi. Tas ir atkarīgs no jums, vai ne palaist. Tad jūs nākt kopā ar norēķinu kvīts par samaksu. Vienmēr kredītkartes saistīts arī labvēlības periodu, kurā atgriezt naudu, ja jums nav papildus jāmaksā. Kredītkartes ir piemēroti naudas rezerves, undaudzi cilvēki izmanto ārzemēs.

Maksa karte ir diezgan līdzīgs kredītkarti izņemot to, ka nepastāv iespēja sadalīšanai pa daļām un samaksa ir iet uz divām nedēļām līdz mēnesim. Šī veida karti uzņēmumi bieži vien izmanto, lai saviem darbiniekiem, kas bieži ceļo, un ir nepieciešams pievērst degvielas, ceļojumu vai izmitināšanu.

Kredītkartes tiek sadalīta atbilstoši ražošanas tehnoloģijas,magnētiskās joslas kartes, tas irklasisks plastikāta karte sloksnes melnā un dod viņiem tiešām piemērojami tad, kad ierīci ar lasītāju. Diemžēl,mazāk drošu. Citas kartes ir kartes ar mikroshēmu, kas ir, piemēramsquare sheet. Tas irvēl identifikācija, tāpēc tā ir drošāk. Šodien bankas, nevis magnētisko un chip, apliecība izdota hibrīds, kas satur gan magnētisko joslu un mikroshēmu. Karte ir drošāka un var maksāt ar punktu, kurobjektu kā joslu un mikroshēmu. Final veida kartes saskaņā ar ražošanas tehnoloģijām,karte ir reljefs, kas ir izvirzīts plastiski kodu. Priekšrocības salīdzinājumā ar citiem, ir, ka tas nāk pieteikties vietās, kas aprīkoti ar dzelzi.