Visilgāk laika jūs varat saņemt hipotekāro kredītu

● 01. 06. 2014

Mūsdienās daudzi cilvēki izmanto iespēju hipotekāro aizdevumu, kad jūs aizņemties naudu, jums šobrīd ir, un pēc tam pakāpeniski atgriežas ar ikmēneša maksājumiem bankas iestādē, kas deva viņiem hipotekāro kredītu. Un kā faktiski strādā pret zemāko hipotēku atmaksas un iespējamo garāko termiņu? Un cik ilgi šobrīd var saņemt hipotekāro kredītu? Tā centīsies noskaidrot tuvāko līnijas.

Ietvaros rakstā mēs cenšamies koncentrēties tikai uz tā sauktajiem dzīvojamo hipotēkām, kas ir šie hipotekārie kredīti, kuru mērķis ir ieguldīt savu mājokli. Par tiem, katru reizi, kadpieteikuma iesniedzējam ir jāpierāda ienākumu līmeni un tajā pašā laikāprasītājs navnevienas profesionālo asociāciju. Ieņēmumu apjoms, lai pierādītu, ka apstiprinājumu par saņemšanu, ko veic darba devējs, nodokļu bāzi, bet ne uzreiz pēc nodokļu deklarāciju. Japieteikuma iesniedzējs bija loceklis profesionālā organizācijā, piemēram, nepieciešamību veterinārārsti, ārsti, advokāti un notāri,banka var piedāvāt hipotekāro iepriekš standarta apstākļiem. Mēs izsniegšanu faktors, kas arī spēlē lomu, nosakot termiņu aizdevuma, un šis faktors būsvecuma klientu., Kas raksta, mēģiniet koncentrēties uz dažiem banku iestādēm, kas veicina hipotekāro kredītu.

Augstākais termiņš hipotekāro kredītu, ar kuru mēs visbiežāk sastopas ir trīsdesmit gadi. Katrā krastā ir, tomēr ir skaidri definēti nosacījumi, jaklients lūdz hipotekāro kredītu ar termiņu vairāk nekā trīsdesmit gadus. Ja mēs varam pierādīt, ka vismaz trīsdesmit procentiem no ķīlas vērtības, vai, iespējams, no saviem resursiem no cita aizdevuma vai ieķīlāt citu īpašumu, lai mēs varētu baudīt hipotekāro kredītu atmaksas termiņš ir četrdesmit gadus.

No hipotekāro kredītu jūs varat saņemt pagarinājums, jo trīs iemeslu dēļ. Viens no tiem irlīdzekļu trūkums ģimenes budžetā, par kuruhipotekāro kredītu nav jāmaksā off uz laiku, kas ir mazāks nekā trīsdesmit gadus. Vēl viens iemesls ir tas, ka, lai ganģimenes budžets, lai finansētu to, lai dotu hipotekāro kredītu, lai nomaksātu, un mazāk nekā trīsdesmit gadus vecs, bet finansējumu plāno izmantot kādu citu ceļu. Visbeidzot,trešais iemesls ir tas, ka, lai ganģimenes budžets, pietiekami daudz naudas, lai nomaksātu hipotēku un īstenot ātrāku laiku nekā trīsdesmit gadus, bet viņi nolemj ieguldīt naudu kādā citā veidā, jaienesīgums mūsu investīcijām pārsniedz izmaksas hipotēku katras mēnesī. Īpaši pirmajā gadījumā tas ir nepieciešams rūpīgi jādomā par to, jahipotēku nav pārāk agri, jo atmaksa hipotekārā aizdevumaslogs tik liels, ka viņš drīz varētu būtproblēmas ar finansējumu jebkuru citu ārkārtas izdevumus, kas vajadzīgas, ja tas pārkāpj jebkuru no sadzīves tehnikas, vai jebkuru īstermiņa ienākumu samazināšanos, piemēram, slimības dēļ.

Kā jau minēts,iepriekšējais numurs irgadījums, neizskatās atpakaļ uz vecumu pieteikuma hipotekāro kredītu. Visiem hipotēku bankām, tomērklients ir visā hipotēku darbspējas vecumā. Protams, par šo priekšlikumu, ir daudzi izņēmumi, bet tie nav gatavojas risināt. Termins produktīvs vecums dažādās institūcijās pārstāv augšējo robežu no 65-75 gadiem, bet katrs bankas iestādei pieeju šo problēmu pilnīgi citu ceļu. Banku iestādēm šādos gadījumos ir jānodrošina līdz darbspējas vecumā palikaīsāks laiks, aizdot tikai uz laiku, kas atlicis līdz gada beigām šī darbspējas vecuma. Viens no iespējamiem izņēmumiem tiesiskuma darbspējas vecumā ir tas, ka ir vairāki pretendenti uz hipotekāro kredītu citā vecumā. Gadījumā,jaunākais no pieteikuma iesniedzējiem ir pietiekami ienākumu summu, var būtmaksimālais termiņš par hipotekāro kredītu, lai noteiktu tikai ar viņu. Dažās bankās, protams, dod maksimālo termiņu hipotēku samazināts sakarā ar vecuma limita palielināšanu atkal, jo sarunas par vides apdrošināšanas vai samazinātu LTV, ti, attiecība no kredīta summas Nodrošinājuma cenu īpašumu. Dažos gadījumos, jūs varat sasniegt ilgu termiņu, un tāpēchipotēku pieteikumu un pievienot bērnu aprūpi. Šī iespēja tomēr neļauj katru banku. Tātad, ja jūs vēlaties, hipotekāro kredītu ar patiesi ilgāko termiņu, tad mums būtu rūpīgi iepriekš jāinformē par nosacījumiem hipotekāro kredītu pie vairākām bankām, jo katrs no tiem var uzstādīt citu vecuma ierobežojumu hipotēku un citiem nosacījumiem attiecībā uz atbrīvojumu. Kļūda nav patvizīte neatkarīgu hipotēku brokeri, kas strādā ar lielu skaitu bankām.