Ziemassvētku pret finansēm: tas viss kopā?

● 09. 06. 2014

Mēs zinām to, protams, ikvienam. Mēs vēlētos Ziemassvētkos iepriecināt savus mīļos ar visu acis redzēt, betrealitāte mūsu cieši vai ļoti ierobežotu budžetu, saka viņai. Vai mēs tiešām varam atļauties, ir Ziemassvētki? Kāds ir mums kaut kādā veidā, iespējams, mierīgs un laimīgs brīvdienas ieturēt, un mēs ne sabojāt noskaņojumu mediju kampaņu, viņi vēlas, lai veicinātu ikvienam, kam ir maz naudas, lai rezerves tērēt to tieši savā biznesā vai uzņēmuma. Lai to izdarītu, mums ir bauda mierīgu Ziemassvētku un var arī nodot dažas freebies lai cilvēki savā jomā, ir dažas pamata padomus. Ļaujiet šo rakstu kalpot kā kopsavilkumu par visu (vai vismaz tās) priekšlikumiem un idejām par to, kā Ziemassvētkiem.

1. Plāns iepriekš. Advance noteikt, cik daudz naudas jūs vēlaties pavadīt kopā dāvanas. Šī robeža kaut vai rakstīt to pareizi atceros. Labs triks ir arī tas, ka jūs varat noteikt naudas summu skaidrā naudā tikai ievietot makā pielāgotas šim nolūkam. Vai jūs tam tērēt pat eiro vairāk, nekā jūs vēlētos. Un pat situācijās, kad jūs redzēsiet dažas apbrīnojamo lieta, jums noteikti nepieciešams, lai iegūtu vienu. Jums nav. Tas ir tikai jūsu sajūta. Sadalīt naudas summuģimenes locekļu skaits vai viņu tuviniekiem, kuri vēlas ziedot. Mēs tik vidējā summa vienai personai. Bet ir skaidrs, ka, piemēram, darba kolēģiem, jūs sīkāku informāciju, kamēr viņu pašu vecāki vai bērni, jūs varat atļauties kaut ko vērtīgu. Man tas jāņem vērā, un tādēļ, ja rēķina dāvanas var apdraudēt, atlaides, un pievienot kur jūs kritums par personu Jūsu viedokļa tikai "nedaudz ". Kas ir svarīgi, lai tiešām ievērot noteikumus pārkāpt šo robežu. Kad jūs pārtrauktu to atkal, ja tikai 5 eiro, tad jums ir pienācis tik heartbreaking pārtraukuma to atkal. Bet tagad, josimts, pie simtiem, varbūt tāpēc, kadāvana € 500 vai vairāk.

2. Otrais visus izdevumus, kas Ziemassvētki ir visu par. Tas ir ne tikai dāvanas, jums ir nepieciešams decembrī papildus papildus naudu. Atcerēties pirms Ziemassvētku tīrīšanu, kas prasa dažas no šīm mazgāšanas vai citu tīrīšanas līdzekļiem. Ja jūs vadīt mājsaimniecību, kur Ziemassvētku cookies pērk lielveikalā, bet parasti cep mājās, kā arī izejvielas, piemēram, sviests, milti, olas, cukuru vai šokolādi ēdiena gatavošanai, jums ir jādomā ne tikai ar nelielu summu. ArīZiemassvētku eglītes, karpas vai citas zivis (ja mājās Ziemassvētku vakarā, šī lieta ir), un tad citi pārtikas produkti attiecībā uz virs svētku komfortu. Iepriekš, uzskata, ja ar tādiem papildu izdevumiem rēķināties maku. Ja ne, jums ir, lai atņemtu noiepriekš uzskaitīto no noteiktā iegādāties dāvanas summu.

3. Plan iepriekš to, ko jūs varat iegādāties dāvanas ir bažas. Ja esat lietojis dārgas centri uzbrukumiem pēdējo divu mēnešu laikā pirms Ziemassvētkiem, iegādāties iepriekš. Tas nav nekas neparasts, lai jūsu pirmā dāvana iegādājies maijā vai vasarā un uzglabā to kādā slepenā vietā mājās. Jūs redzēsiet, ka decembra finanšu satricinājumu eksportē šādu krājumu zelta, burtiski. Ja jums ir jūsu Ziemassvētku iepirkšanās vasarā vai domu, vai gaida sezonas Ziemassvētku objektus, jūs varat bet par atšķirīgu stratēģiju. Arī tāpēc, ka jums ir pusgadu iepriekš atlikt samaksāt noteiktu naudas summu uz " fondu Ziemassvētkos " (atkal, kā speciāli iezīmētas naudas kastes vai kabatas), kas iepriekš Ziemassvētku skriešanās ar sajūtu atvieglojumu, jums būs iespēja izvēlēties un ir pelnījis pavadīt ko jūs vēlētos.

4. Vai nav kārdinājums internetbanku. Psiholoģiski tas ir norēķinoties ar kredītkarti un kādu uzraudzību, nevis abstrakti mājas lapā, lai jūsu personīgo bankas kontu, darbojas pilnīgi savādāk, nekā situācijā, kadreālu naudu faktiski iet caur rokām. Izraut maku, piemēram, četri simti vai 500 €daudz " sāpīga ", nekā tad, kadpašu summu, izmantojot tīmekļa pieteikumu tīmekļa lietojumprogrammu, lai nosūtītu citu personu vai uzņēmumu.

5. Ja vēlaties dot daudziem kolēģi no darba vai jūsu ģimenē ir ļoti liela, un daudzi lieli, ir dažādas viltības, kā to izdarīt. Piemēram, starp draugiem, var īstenot pasākumus "ikvienam nes dāvanu. " Pēc tik katrs dara, lai visas dāvanas pirktas un to izdarīt. Ikviens var veikt mājās kā dāvanu. Viens, ko viens peļņu. Lēti un ļoti interesants.

6. In sesto ģimene var vienoties (īpaši tad, ja jums vairs nav mazi bērni), ka visi pērk tikai vienu vai vairākas " pienācīgu " pašreizējo vienu ģimenes locekli. Tādā veidā jūs panāksiet veida kārtā, kur ikviens dod prom un visi tiks apdāvināts. Tomēr, ar to atšķirību, ka šoreiz tie būs nopirkt mērķtiecīgu "persona".

7. Šodienasseptīto reizi patēriņu un masveida ražošanu cilvēki vēlētos atgriezties pie tradīcijām un manuālo ražošanu. Pozitīvi vērtējams tas, iespējams, vairāk nekā jebkas cits, kas nāk no lielām rūpnīcām (piemēram, ja mēs nerunājam par elektroniku, kas padara mājas loģiski nevar). Nekur tas navņemot vērā, ka jums vajadzētu iegādāties roku darbs ražošanu no personas, kas baro to. Padarīt dāvanas jums too. Un nē tas neizskatās slikti, drīzāk otrādi.

8. Aplūkosim, piemēram, jaZiemassvētku eglītes ir jādzīvo, vai arī tas maksā, lai nopirktu mākslīgu vienu reizi par iztērēto naudu. Jūs ietaupīsiet ikgadējos izdevumus un ietaupīt pat jaunie koki, kas netiktu nevajadzīgi nocirsto.

9. Pārdošanas apjomus, kā jūs varat ļoti ērti iegādāties Ziemassvētku objektus, piemēram, mūsu rotājumi no koka, kūka pelējuma, vītnes, koku audzēm, ietinamo papīru ar Ziemassvētku motīviem untamlīdzīgi. Viss parasti lielveikalu nopirkt janvārī gandrīz par dziesmu - un tā tas viss ir ilglietojuma preces, no kuriem neviens tā vērtība pat pēc gada vai diviem, vienkārši zaudējuši.

10. Tad galvenais board. Pirmkārt, ne tikai masu histērija cenšas "Great American Christmas ". Neviens nevar diktēt, ko jūs darāt. Neviens būs vai nebūs darīt mājas pārbaudes, ja jūs svinēt tā, kā vajadzētu. Neviens nav pārbaudījusi, cik daudz dāvanas, un kas notiks, ja jūs esat kādreiz pagājis. Nedz arī, ja jums bija Ziemassvētku vakariņas karpa ar kartupeļu salātiem vai veco un vienkārša kartupeļus ar visu mizu. Mēs visi esam dažādi, mēs dzīvojam brīvā valstī, un tāpēc mēs darām, un teikt, ko vien vēlamies. Es domāju, ka irapglabāts suns. Tas iznīcina, ka mums ir budžets, lai viss, ko mēs mīlam. Bet to, ka " viss" anyway? I bet jums kaut ko viņšīpaši vidējais ", kādi ir / ko jūs / nopirkt to, ko " ikvienam. Bet pieņemsim, sejas tā, ne visi ir viss - un jo īpaši, ka tas ir neviens nav nekas.

Es novēlu jums visiem laimīgu, mierīgu un pirmām kārtām cilvēka siltumu piepildīta Ziemassvētki. Nav svarīgi, cik daudz jūs dot viņiem naudu, vai, ja jūs sekot visus diktē pēc vienošanās.