Žurnāls par finansēm 22

Kā mēs dalīties aizdevumi

● 11. 06. 2014

Ja vēlaties, lai finanšu tirgus, lai saņemtu piemērotu aizdevumu, jūs atradīsiet, ka jūsu iespējas ir plašas. Aizdevumi tiek klasificēti pēc dažādiem kritērijiem. Zoom ir. Labāk viņiem orientēties un atrast finanšu produktu, kas atbilst jūsu vēlmēm.

Atdalīšana kredītu, ...


Kā nokļūt Bitcoin

● 11. 06. 2014

KāBitcoin sauc interneta atvērtā koda P2P maksājumu tīkls, kas izmanto digitālās naudas valūtu sauc tādu pašu nosaukumu. Viena no svarīgākajām iezīmēm Bitcoin ir tās pilnīgu decentralizāciju, jo tā tika izstrādāta tādā veidā, ka neviens nevar nekādā veidā ietekmēt valūtu, ...


Cik lielshipotēku un uz cik ilgu laiku

● 11. 06. 2014

Daudzi cilvēki, kuri vēlas iegādāties savu mājokli, tas nav pietiekami daudz naudas. Vienīgais veids, šajā gadījumā, lai sasniegtu to pašu korpuss ir aizņemties to, parasti hipotēku veidā. Cik lielahipotēku izvēlēties un uz cik ilgu laiku.

Hipotēku summu

Cilvēki apsver ...


Kas irbanku sistēma

● 11. 06. 2014

Kad jūs sakāt banku, lai ikviens var iedomāties kaut ko, vai nu konkrēta banka vai finanšu iestāde, kas parasti sniedz dažādus finanšu produktus. Mēs to darām, tomēr bankas detalizētāk.

Definīcija bankas

Banka irinstitūcija, kas sniedz finanšu produktus un pakalpojumus. ...


Aizdevumiem, kas nav tikai par procentu summu, bet summu gada procentu likmi

● 11. 06. 2014

Lielākā daļa cilvēku nekad nokļūt neērtā situācijā, kurā viņš nav pietiekami daudz naudas. Ja jums ir nepieciešams nopirkt kaut ko, un nav naudas, bet jums tiešām ir nepieciešams, lai veiktu darījumu, tad jums vārdu aizdevumu. Banku iestādes un nomas uzņēmumi cenšas piesaistīt ...


22 / 57
start Vorige Ende