Žurnāls par finansēm 26

Kas ir sadursme apdrošināšana

● 10. 06. 2014

Mēs atšķirt starp divām pamata auto apdrošināšanu. Tie ietver sabiedriskās atbildības apdrošināšanu. Tagad mēs esam tuvāk otrā no šiem produktiem.

Auto apdrošināšanas cenas

Nelaimes gadījumu apdrošināšana irapdrošināšanas produkts, kas tiek izmantota, lai ...


Maksāt ārzemēs karti vai skaidru naudu

● 10. 06. 2014

Ceļot uz ārzemēm, vai brīvdienās vai iepirkšanās ir kļuvusipašsaprotama. Pēdējo dienu nāk vairāk un vairāk, lai garšu karti ārzemēs maksāt pat vienreizējiem pirkumiem. Tas novērš apmaiņu naudas maiņas un naudas apstrādes, turklāt nepaliek bez naudas, un zagļi nav nekādu ...


Kā izvēlēties finanšu konsultantu

● 10. 06. 2014

Pārvaldīt naudu, radot finanšu rezerves, investīcijas... Tas viss var būt ļoti grūti lajs. Ja jums nav izglītot tādās jomās kā finanšu, sazinieties ar finanšu konsultantu.

Finanšu konsultācijas

Finanšu konsultācijas irpakalpojums, kas nodrošina finanšu konsultācijas ...


Kas ir ceļojumu apdrošināšana

● 10. 06. 2014

Dodas uz ārzemēm atvaļinājumā vai komandējumā, neaizmirstiet ceļojuma apdrošināšanas polisi. Pretējā gadījumā jūs visus izdevumus, kas saistīti ar slimību vai nelaimes gadījumu darba samaksu no viņas, kas jūs varētu nepatīkami dārgi.

Ceļojumu ...


Kas jums būtu jāzina par atvasinātajiem finanšu instrumentiem

● 10. 06. 2014

Bažas par dažādiem finanšu produktiem, kur tas ir iespējams ieguldīt naudu? Tad jūs varētu būt radušās terminu atvasinātos finanšu instrumentus. Kas ir šis produkts, un kas tas ir piemērots.

Atvasinātos finanšu instrumentus

Atvasinātie finanšu instrumenti ir ...


26 / 57
start Vorige Ende