Žurnāls par finansēm 27

Kā izvēlēties fiksēt hipotēku

● 10. 06. 2014

Ja jūs vēlaties veikt hipotekāro kredītu, Jums nepieciešams pārdomāt daudzus aspektus attiecībā uz tās optimālu iestatījumu. Viens no tiem irlaiks fiksāciju. Kas tas ir un kā izvēlēties fiksācija.

Kas tas ir fiksācija

Fiksācija irlaiks, kadhipotekāro aizdevumu ...


Kas irieguldījumu stratēģija

● 10. 06. 2014

Ja jūs vēlaties, lai novērtētu savus finanšu resursus, labāk nekā tikai ar krājkontu, jums ir ieguldīt. Pirms jūs darīt, jautājiet savu ieguldījumu, cik vien iespējams. Neaizmirstiet arī izvēlēties ieguldījumu stratēģiju, kas ir labākais Jūsu vajadzībām.

Kas irieguldījumu ...


Kredītkartes -salīdzinājums priekšrocībām un veidu kartes

● 10. 06. 2014

Pat nesenā pagātnē, cilvēki nevarēja iedomāties, kādu citu formu, nevis naudā. Bet tad, kad viņš valdīja tikai monētas un banknotes ir garas novecojis. Nauda mūsdienās aizstāt kredītkartes. Un šajā rakstā mēs apskatīt to, ko kredītkartes var faktiski pašlaik izmanto un kādi tie ir. ...


Kas irvalsts ekonomika

● 10. 06. 2014

Valsts ekonomika ir viena no visbiežāk adresēta tēmām. Jūs zināt, tieši to, ko jūs varat iedomāties šo terminu, un saskaņā ar to, kas tiek novērtēts.

Kas irvalsts ekonomika

Tautsaimniecība ietver visas saimnieciskās darbības ekonomiskas vienības par pašreizējo valsts ...


Apdrošināšana ziemai

● 10. 06. 2014

Ziemas mēnešos iekļauj pēc tam, kad visi tie nedaudz riskants nekā vasarā. Pieder ziemas ledus un sniega virsmas, kas var būt ievērojamas grūtības radot. Pats kāds no sniega un ledus, varētu būt laimīgs, bet nelaimes apdraud kalnus, kā arī pilsētās.

Kurš ir atbildīgs par ietvi? ...


27 / 57
start Vorige Ende