Žurnāls par finansēm 5

Non aizdevums jaundibinātiem

● 01. 03. 2015

Aizdevumi uzņēmējiem (pašnodarbinātais) piedāvā ceļu uz / finanšu kompānija no ārējiem avotiem. Finansēšanas izmaksas, kas saistītas ar sākuma uzņēmējdarbības kādas fiziskas vai juridiskas personas, vai ieguldīt " jauniešu rūpniecībā ", datuma vai nepareiza biznesā. Šie produkti ...


Non aizdevums bez pierādījumu ienākumu

● 01. 03. 2015

Tas iraizdevums, kas tiek izsniegts bez pierādījumiem par personas ienākumiem pieprasītāja. Visbiežāk lūgt aizdevumu sievietēm grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā vai bezdarbniekiem un pensionāriem. Šie aizdevumi ir bieži, salīdzinot ar bankas produktiem un augstākas procentu likmes ...


Ko skatīties, kas paredzēti, pērkot dzīvokli

● 01. 03. 2015

Vai esat nolēmis iegādāties savu dzīvokli? Tas irnozīmīgs solis, kas maksās maz naudas. Tāpēc, jābūt uzmanīgiem, lai nodrošinātu, ka viss gāja labi, un jūs varētu būt apmierināti ar savu pirkumu. Vai jūs zināt, ko skatīties, kas paredzēti, pērkot dzīvokli?

Kas īpašums ...


Mini kredīts

● 01. 03. 2015

Esat atradis sevi situācijā, kad jums ir īstermiņa finansiālās problēmas un meklē piemērotu aizdevumu, kas varētu palīdzēt atrisināt viņiem? Jūs varat izmantot Mini aizdevumus.

Ne aizdevumi parasti

Non aizdevums ir mūsdienās ļoti populārs un plaši izplatītiem ...


Overdraftu Kredīti

● 01. 03. 2015

Overdrafts irīstermiņa aizdevums, kas tiek sniegts klientam -īpašnieks norēķinu konta, kas ļauj viņam izdarīt no šī konta uz tā sarkanā krāsā. Šis aizdevums ir mums viens no biežākajiem īstermiņa aizdevumiem, un ir starp neitrālo un nenodrošinātajiem aizdevumiem.

Tādēļ, ...


5 / 57
start Vorige Ende