Žurnāls par finansēm 46

Vai jūs varat palīdzēt konsolidācijas aizdevumus

● 02. 06. 2014

Nesen, vairāk runāt par iespēju konsolidāciju aizdevumu. Vai jūs arī radušās šo terminu, un jautāt, ja jūs tiešām var palīdzēt? Kas jums būtu jāzina par aizdevumu konsolidāciju.

Kas irkonsolidāciju aizdevumu

Konsolidācijas aizdevumus vai refinansēšanas irprocess, kas ...


Kādi ir veidi, obligāciju

● 02. 06. 2014

Domāt par to, ka tu tirgo obligācijas, vai nu pašiem, vai ar finanšu konsultanta? Tādā gadījumā, jums ir par viņiem kaut ko. Tagad mēs ieviest dažāda veida obligācijām.

Veidi obligāciju

Dažāda veida obligāciju. Tuvinātu vismazvisbiežāk.

Valdības ...


Izpildīt obligācijas

● 02. 06. 2014

Ja Jūs esat ieinteresēti ieguldīt, jūs atradīsiet, ka jūsu iespējas ir atšķirīgas. Viens no viņiem pārstāv dažādas obligācijas. Kāda pamata informāciju, kas jums vajadzētu zināt par viņiem.

Kas irsaite?

Obligācijas vai obligācijas veido vērtspapīrus, uz kuriem ...


Ko darīt, ja noslīkst parāds?

● 02. 06. 2014

Parādu slazdā irsarežģīta lieta, bet visu var atrisināt. Pirms jūs nolemjat, lai sasniegtu finanšu uzņēmums, tāpēc visi aizdevumi un kredīti ir labi domāt par. Tas ir ļoti grūti, lai atgūtu zaudēto finansiālo līdzsvaru, ja jūs pāraugt parādu pār viņa galvu.

Mēs visi ...


Šodien usurers izmantot sarežģītas triku - skatīties, kas par viņiem

● 02. 06. 2014

Augļošana pastāv un tās līderi būs aizdot pārmērīgi augstas procentu likmes, jo tas irļoti pārredzams triks. To galvenais uzbrukums vairs vada jautājumu par pareizu aizdevuma atmaksai, bet gan jākoncentrējas uz nemaksāšanu, lai aizņēmējs got iespējamo bankrotu un ...


46 / 57
start Vorige Ende