Žurnāls par finansēm 14

Krājkontu ir izdevīgāk, jums ir nauda uzreiz

● 11. 12. 2014

Kad jūs nodot naudu bankā, kas jums ir, kad jūs izvēlaties, jums trīs procentiem procentiem. Kadpati nauda paliek bankā uz gadu, procenti par termiņnoguldījumā būs tikai viena desmitā procenti.

Likmes un noteikumi krājkontu nepavisam nav vienkārši. Uzzināt visas detaļas bieži vien ...


Pašu vai izīrē mājokli

● 11. 12. 2014

Pašu vai izīrē mājokli? Šis jautājums ir brīdī izdevīgiem hipotekāro procentu likmes daudzās mājsaimniecībās karsts temats. Ieskatieties desmit jautājumiem, kas jums ir, izskatot savu mājokli atbildi.

Pamata banku procentu likmes ir mainīgas, un to līmenis mainās ik brīdi. Jūs ...


Neatļauta ieraksts reģistrā

● 11. 12. 2014

Kad jūs iet pieteikties uz hipotēku vai patēriņa kredīta, ir jāapzinās, ka jūsu aizdevējs pirmais pamatīgi proklepne. Visticamāk izmantot kādu no reģistriem debitoru ka pastāv finanšu tirgū. Reģistra ieraksta gan pozitīvo, gan negatīvo informāciju par iecerēm, uzticamību un maksājumu ...


Maksājuma uzdevums. Kā to novērst

● 11. 12. 2014

Maksājumu var būt viens no daudziem tiesas lēmumu, kas var veicināt, ja parāda piedziņu. Kad un kādos apstākļos maksājuma, lai izmantotu, un kādas ir iespējas aizstāvību, ja jūs saņemat, ja jums nav parādā?

Strīdi starp kreditoriem un parādniekiem monetārās kompensācijas ...


Ko darīt, ja hipotekāros maksājumus izplatīties pirms galvas

● 14. 06. 2014

Problēmas mums parasti nonāk - ilgtermiņa slimības atvaļinājumā (slimība), laulības šķiršanu vai atlaists no darba. Pēkšņi jums nav pietiekami daudz naudas, lai nomaksātu hipotēku, lai būtu. Ko darīt? Atmaksa nevar izvairīties - pretējā gadījumā, jūs zaudējat savu dzīvokli / ...


14 / 57
start Vorige Ende