Žurnāls par finansēm 20

Tas ir labāk maksāt nomas vai finansētu savu mājokli

● 11. 06. 2014

Jūs stāvēt pirms jautājuma par to, vai tas ir labāk dzīvot īrētā dzīvoklī, vai pašu mājokļu finansēšanai? Noteiktipareizā atbilde ikvienam tur. Ļaujiet taču abi varianti nodrošinās labāku spriest par sevi ko tieši būs labāk par jums.

Pašu mājās vai īrēt? ...


Kā noteikt kredīta izmaksas

● 11. 06. 2014

Lai saņemtu aizdevumu, jums vajadzētu zināt savu cenu. Ko tas nozīmē tieši tā? Cenā nav iekļauts tikai procentus, bet arī citas nodevas. Uzziniet, kā aprēķināt izmaksas, kredīta zināt par to, cik izdevīgi vai neizdevīgi produkts jums ir jautā.

Parasti,kredīta ...


Kā veidot finanšu plānu

● 11. 06. 2014

Finanšu plānošana irpamats katrā mājā. Daudz, tomēr, uzskatu to par kaut ko, kas ir tikai svarīgi uzņēmumam. Es ģimenes vai personas, tomēr, ir jābūt finanšu plānu. Līdz ar to samazina iespējamību nokļūst finansiālās grūtībās.

Finanšu plāns

Uz atbildīgo pieeju ...


Tas ir jēga, lai kredītu apdrošināšanai

● 11. 06. 2014

Visiem tiem, kas pieteikušies aizdevumu, viņi zina situāciju. Praktiski jebkuru aizdevumu, jumsbankas kredītspeciālists vai uzņēmuma darbinieks cenšas ieteikumu " piespiest " apdrošināšana. Tas nav svarīgi, vai tas irpatēriņa kredīts, hipotēku vai kredītkarti. Kredītu apdrošināšana ...


Kas ir līzings un kā to iegūt

● 11. 06. 2014

Līzings irtermins, kas parasti asociējas ar pērkot auto. Arī domājot par auto līzingu? Kādas ir tās priekšrocības un trūkumi, un tas irlabāks risinājums, nekā pirkt auto uz kredīta.

Kas ir līzings

Līzings irfinanšu produkts, kas ļauj finansēt kustamo īpašumu. ...


20 / 57
start Vorige Ende